Webinarium

10 kwietnia 2018, godz. 15:30 – 16:30

Constellation Energy to firma dostarczająca energię w USA, z siedzibą w Baltimore, w stanie Maryland. Frank Andriacchi, były dyrektor w jednym z zakładów Constellation, a dziś coach top menadżerów, miał okazję dwukrotnie z sukcesem użyć Action Learning w swojej organizacji. Frank będzie gościem kolejnego webinarium, w którym opowie jakim problemom musiał stawić czoła jego zespół i jakie były efekty zastosowania AL.

W trakcie webinarium opowiemy:

  • czego dotyczyły problemy w zakładach Constellation
  • jak przebiegał proces użycia Action Learning
  • jakie mierzalne, biznesowe efekty przyniósł
  • co w firmie zadziało się po sukcesie jaki przyniósł Action Learning
  • jakie korzyści z Action Learning nasz gość widział u pracujących menadżerów
  • czego Frank szukałby dziś u konsultanta i coacha dla swojej firmy

Całość odbędzie się w języku angielskim. Dostęp do webinarium jest darmowy.

Następne webinarium:

Co Action Learning ma wspólnego z treningiem interpersonalnym?
22 maja 2018,  godz.15:30 – 16:30. Webinarium w języku polskim.

Prowadzący

Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Senior Action Learning Coach. Przedsiębiorca, coach ICF, mentor dla coachów Action Learning i trener umiejętności psychologicznych. Członek zarządu Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Dyrektor WIAL Poland.

Prelegent na konferencjach w Polsce i zagranicą, m.in. w Londynie i Waszyngtonie. Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce.

Obecnie pracuje zarówno z początkującymi adeptami coachingu zespołowego jak i doświadczonymi trenerami, coachami i konsultantami. Przygotowuje coachów do certyfikacji w WIAL. Doświadczony również w biznesie – zarówno w małych firmach jak i w korporacjach, pracował w sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku nieustannie pracuje w środowisku międzynarodowym.

W swojej pracy łączy element energii i poczucia humoru z refleksją oraz przestrzenią na uczenie się. Ważne jest dla niego wspieranie zmiany w kulturze pracy zespołów i organizacji, a także w codziennym życiu ludzi z różnych regionów. Regularnie wspiera fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób w trudnych sytuacjach w Polsce i na świecie. Z pasji perkusista, rowerzysta, wspinasz i karateka. Prywatnie mąż i ojciec.