16.09.2017 (sobota) godz.11:30 – 13:00

Trwa Coachowisko, największe wydarzenie coachingowe w Polsce. Tym razem w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. 

16 września o godz.11:30 WIAL Poland przedstawi uczestnikom Coachowiska Action Learning. Jeśli nigdy nie doświadczyłeś Action Learning – przyjdź i dołącz do nas! Warsztatowa forma zapewni dużo dobrej energii, zabawy i okazji do tego by spróbować jak pracuje ta metoda. Jeśli już znasz Action Learning – przyjdź i poznaj jej nowe oblicze, w wydaniu Światowego Instytutu Action Learning.

WSTĘP na wszystko jest WOLNY, BEZPŁATNY i nie wymaga rejestracji.

Dla kogo
Dla HRowców, menedżerów, coachów i trenerów oraz dla wszystkich tych, którzy chcą poznać proces rozwiązywania złożonych zespołów oraz rozwoju ludzi, zespołów i organizacji.

Co się wydarzy:

  • dowiesz się czym jest Action Learning
  • poznasz prosty proces służący rozwojowi i rozwiązywaniu złożonych problemów
  • otrzymasz proste narzędzie do prowadzenia sesji Action Learning
  • będziesz pracować w grupie z innymi osobami nad realnym, złożonym problemem
  • nauczysz się jak poprowadzić prostą sesję w tej metodzie
  • dowiesz się do jakich 5 obszarów stosują ją takie organizacje jak Samsung, Pekao S.A, Siemens, General Electric, Microsoft, czy IBM.
  • poznasz 6 kluczowych elementów, koniecznych do przeprowadzenia sesji Action Learning

Będziesz także uczestniczył w sesji Action Learning oraz – jeśli zechcesz- poprowadzisz taką sesję pod okiem trenera.

16 września godz. 11:30 – 13:00

Warszawa, Kawęczyńska 36, sala MARS, piętro IV

ZOBACZPEŁNY PROGRAM COACHOWISKA

Prowadzący: Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Senior Action Learning Coach. Przedsiębiorca, coach ICF, mentor dla coachów Action Learning i trener umiejętności psychologicznych. Członek zarządu Światowego Instytutu Action Learning (WIAL). Dyrektor WIAL Poland.

Prelegent na konferencjach w Polsce i zagranicą, m.in. w Londynie i Waszyngtonie. Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce.

Obecnie pracuje zarówno z początkującymi adeptami coachingu zespołowego jak i doświadczonymi trenerami, coachami i konsultantami. Przygotowuje coachów do certyfikacji w WIAL. Doświadczony również w biznesie – zarówno w małych firmach jak i w korporacjach, pracował w sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku nieustannie pracuje w środowisku międzynarodowym.

W swojej pracy łączy element energii i poczucia humoru z refleksją oraz przestrzenią na uczenie się. Ważne jest dla niego wspieranie zmiany w kulturze pracy zespołów i organizacji, a także w codziennym życiu ludzi z różnych regionów.