O nas

Odkąd znam Action Learning, moje sesje grupowe są znacznie skuteczniejsze.

Szkoła Action Learning była bardzo praktyczna. Pozwoliła na natychmiastowe zastosowanie Action Learning w mojej organizacji.

WIAL Poland jest oficjalnym oddziałem World Institute for Action Learning (WIAL), czyli Światowego Instytutu Action Learning.

Pomagamy rozwiązywać złożone problemy organizacyjne, kształcimy liderów, budujemy skuteczne zespoły oraz rozwijamy kulturę organizacyjną.

Co więcej, prowadzimy szkolenie światowej klasy coachów zespołowych Action Learning, według standardów opracowanych po 16 latach doświadczeń i używanych obecnie na wszystkich kontynentach.

Uczestnicy naszych programów rosną jako liderzy, zwiększają skuteczność pracy w swoich zespołach i są ziarnami, które wzrastają by inspirować całą organizację.

Co robimy?

Prowadzimy działania w organizacjach, które zwykle dotyczą dwóch kategorii:

Szkolenia z Action Learning

  • Szkolimy przyszłych coachów zespołowych Action Learning i wspieramy ich w procesie certyfikacji w Światowym Instytucie Action Learning. Zwykle uczestnikami są wewnętrzni trenerzy, coachowie, specjaliści HR i menedżerowie, którzy chcą wdrażać Action Learning w organizacjach. Szkoła Action Learning, oprócz umiejętności, przynosi także intensywne doświadczenie osobiste i grupowe dla uczestników, które podnosi jakość relacji i współpracy między nimi.
  • Prowadzimy warsztaty podstawowe dla specjalistów HR, którzy nie koniecznie chcą pełnić rolę coachów Action Learning w swoich organizacjach, ale chcą rozumieć na czym polega ten proces i jak wprowadzić go do swojej firmy.
  • Przygotowujemy menedżerów do lepszego pełnienia swojej roli- prowadzenia skuteczniejszych spotkań zespołowych i efektywniejszego rozwiązywania problemów w grupie w oparciu o techniki i narzędzia z Action Learning. Prowadząc takie warsztaty, nie uczymy ich bycia coachami Action Learning, ale raczej używania pewnych jego elementów do skuteczniejszej pracy z zespołem w roli menedżera.

Rozwój menedżerów i talentów

Prowadzimy programy rozwoju zespołów, menadżerów i talentów bliskie ich sercom- oparte o realne biznesowe wyzwania.

W szczególności stosowane są, aby:

  • pomagać dostarczać biznesowe rozwiązania na palące problemy organizacyjne
  • rozwinąć kompetencje liderskie uczestników, szczególnie dotyczące komunikacji, współpracy i rozwiązywanie problemów w grupie
  • podnieść jakość współpracy w danym zespole
  • wspierać rozwój kultury organizacyjnej opartej o zaangażowanie, uważne słuchanie, szacunek do różnorodności, rozmawianie o bieżących problemach, nieustanne uczenie się z działania oraz używanie pytań, aby analizować problemy i generować rozwiązania

Programy mają charakter ciągłych procesów rozłożonych w czasie lub krótkich, intensywnych treningów grupowych. Chcesz poznać szczegóły? Zapytaj o ofertę.

Nasi klienci w Polsce

I klienci WIAL na świecie