Najbliższe webinarium

Jak Action Learning przezwycięża 5 dysfunkcji pracy zespołowej? Część 4: brak skupienia na wynikach

Wtorek, 26 marca 2019, godz. 21:00

Po trzech częściach wspólnej i owocnej dyskusji nad pierwszymi czterema dysfunkcjami opisanymi przez Lencioniego, zapraszam Was na część 4, w której omówimy co dokładnie można robić w pracy z grupą, aby w duchu Action Learning pobudzać jej członków do skupienia na wynikach.

Dla przypomnienia:

Patrick Lencioni znany jest ze swojej koncepcji 5 dysfunkcji pracy w zespole. W jeden z książek opisuje nawet jak je przezwyciężać. W trakcie webinarium omówimy jednak nie to co proponuje Lencioni, ale jak sam Action Learning odpowiada na opisane przez niego dysfunkcje i jak możesz usprawnić swoją pracę by zabrać zespoły, które rozwijasz na wyższy poziom.

Dowiesz się co Action Learning proponuje w przypadkach, gdy w zespole występuje brak skupienia na wynikach oraz co dokładnie możesz zacząć robić (nawet jeśli nie znasz jeszcze Action Learning w całości), aby skutecznie pracować nad tą dysfunkcją.

Otrzymasz także tzw. one-pager z narzędziem do użycia w swojej pracy!

Prowadzi

Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Master Action Learning Coach i dyrektor WIAL Poland. Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce. Pomaga osobom pracującym w zespołach i z zespołami w podnoszeniu ich skuteczności i jakości współpracy. Szkoli i certyfikuje coachów Action Learning.

Jak wyglądają nasze webinaria?