Jak Action Learning rozwija najważniejsze umiejętności 2025?

WEBINARIUM

Czwartek, 5 listopada 2020, godz. 11:00- 11:50

Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało raport przedstawiający 10 kluczowych umiejętności zawodowych potrzebnych w dzisiejszych czasach, a właściwie już zaraz- w 2025 roku.

Jednym z celów Action Learning jest zwiększanie zawodowej sprawności jego uczestników. Dlatego na kolejnym webinarium omówimy to, w jaki sposób Action Learning rozwija te kompetencje i co możemy robić już od zaraz, by lepiej rozwijać je u naszych klientów.

To webinarium jest dla trenerów, coachów i specjalistów HR, pracujących z grupami i zespołami. Bądźcie na żywo, by dostać odpowiedzi na swoje pytania! 🙂

Prowadzi: Tomasz Janiak, Master Action Learning Coach, dyrektor WIAL Poland. Szkoli przyszłych coachów Action Learning i certyfikuje ich w Światowym Instytucie Action Learning (WIAL).

Zaczynamy za

0dni0godzin(y)0minut(y)0sekund(y)

Nauka od Tomka była dla mnie bardzo cenna. Teraz wiem jakim coachem chcę być. Dziękuję Tomku 🙂

Tomek potrafi trafić z tematem do ludzi rożnego szczebla i tak dostosowuje przekaz, aby każdy mógł z niego skorzystać w 100%.

Jako prowadzący, Tomasz ma ogromną lekkość w nawiązaniu i budowaniu relacji.

Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Tomkiem. Profesjonalne podejście do uczestników, łączące zarówno Action i Learning.

Współpraca i nauka od Tomka to jedno z najcenniejszych doświadczeń rozwojowych w moim życiu.

Tomek w perfekcyjny sposób podąża za grupą, zapewniając najlepszy sposób uczenia się.