Najbliższe webinarium

Developing High Performance Teams

20 listopada 2018, godz.15:00. 

Webinarium odbędzie się w języku angielskim i odpowie m.in na pytania:

  • jak badania nad zespołami prezentują się w obliczu doświadczenia prelegenta?
  • jakie podejścia w coachingu zespołowym sprawdzają mu się najczęściej?
  • jakie najczęstsze wyzwania napotyka, realizując projekty team coachingowe?
  • jakie proste techniki można wykorzystać, aby pomagać zespołom zwiększać ich skuteczność?

Uczestnicy otrzymają także tzw. one pager z narzędziami do wykorzystania w pracy z zespołami.

Nagranie będzie dostępne dla absolwentów Szkoły Action Learning.

Gość:

Peter Cauwelier is not only an experienced certified team coach, but also highly experienced in solving corporate challenges in an effective and sustainable manner through his experience of leading teams in Asia for more than 20 years.

“The key to sustained high performance and competitive advantage is the way your team grows, works together, learns and becomes accountable for results. I help develop team collaboration, through customized learning and leadership development sessions, facilitation, team coaching and Action Learning sets.”

Prowadzący

Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Senior Action Learning Coach i dyrektor WIAL Poland. Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce. Pomaga osobom pracującym w zespołach i z zespołami w podnoszeniu ich skuteczności i jakości współpracy.

Obecnie pracuje zarówno z początkującymi adeptami coachingu zespołowego jak i doświadczonymi trenerami, coachami i konsultantami na warsztatch i prelekcjach w kraju i zagranicą. Przygotowuje coachów do certyfikacji w WIAL. Doświadczony również w biznesie – zarówno w małych firmach jak i w korporacjach, pracował w sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku nieustannie pracuje w środowisku międzynarodowym.

W swojej pracy łączy element energii i poczucia humoru z refleksją oraz przestrzenią na uczenie się. Ważne jest dla niego wspieranie zmiany w kulturze pracy zespołów i organizacji, a także w codziennym życiu ludzi z różnych regionów. Regularnie wspiera fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób w trudnych sytuacjach w Polsce i na świecie. Z pasji perkusista, rowerzysta, wspinasz i karateka. Prywatnie mąż i ojciec.