Szkoła Action Learning to fantastyczna okazja do treningu uważności i przyjrzenia się sobie jako trenerowi, coachowi i człowiekowi dbającemu o rozwój innych.

Udział w szkoleniu Action Learning był dla mnie inspirującym doświadczeniem, pozwalającym rozszerzyć umiejętności i kompetencje coachingowe oraz doświadczyć mocy zmiany w grupie poprzez wspólne uczenie się.

Szkoła Action Learning

Składa się z 3 części:

Warsztaty

Platforma online

Certyfikacja w WIAL

1. WARSZTATY

To serce Szkoły Action Learning. Przed stworzeniem platformy online, stanowiły (wraz z certyfikacją w WIAL) jej całość. Na całym świecie, coachowie WIAL uczą się z podobnego programu intensywnych, 5-dniowych warsztatów, przesyconych praktyką prowadzenia sesji AL.

Autorami programu Szkoły są prof. Michael Marquardt, dr Bea Carson oraz inni wiodący praktycy Action Learning w USA i innych krajach świata. Marquardt współpracował z twórcą Action Learning – Regem Revansem. Ich wspólne zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie wdrażania Action Learning w międzynarodowym biznesie zaowocowały obecną postacią tego procesu.

Szkolenie składa się z 2 modułów:

 1. Foundations (Podstawy)- 2 dni
 2. CALC (Certified Action Learning Coach)- 3 dni.

Istnieje możliwość zapisania się na moduł Foundations niezależnie od modułu CALC. Uczestnictwo w module CALC wymaga wcześniejszego przebycia Foundations.

Moduł Foundations to warsztat z podstaw Action Learning. Jest przygotowany nie tylko dla przyszłych coachów, ale także dla osób, które są zainteresowane koordynowaniem programów rozwoju liderów i talentów poprzez proces Action Learning oraz dla menedżerów, którzy potrzebują rozwiązywać ważne biznesowe problemy. Po nim uczestnik ma świadomość o co zadbać by taki program był skuteczny w organizacji oraz umie prowadzić proste, bazowe sesje.

Moduł CALC jest dla osób, które chcą bezpośrednio pracować z grupami, prowadzić pełne sesje i programy Action Learning. Ta część skupia się przede wszystkim na treningu prowadzenia sesji wraz z otrzymaniem informacji zwrotnej na temat swojej pracy, a także na roli coacha w dłuższych, spójnych programach Action Learning.

Do certyfikacji w Światowym Instytucie Action Learning konieczne jest przebycie obu modułów. Można odbyć je w różnych edycjach, jednak nie oddalonych od siebie w czasie dłuższym niż 12 miesięcy.

Jak przebiega szkolenie?

Warsztaty rozpoczynają się krótkim wstępem na temat AL- jego istoty oraz celów, do których jest używany. Następnie uczestnicy biorą udział w demonstracyjnej sesji Action Learning, prowadzonej przez trenera. Po niej, następuje omówienie tego, co się wydarzyło- jak przebiegała praca w grupie, jaka była rola coacha oraz jak wyglądała struktura tej sesji. Już po obiedzie pierwszego dnia, po zaznajomieniu się z prostym narzędziem do prowadzenia spotkań Action Learning, jeden z uczestników ma okazję prowadzić swoją pierwszą sesję, przy wsparciu trenera. Zaraz po sesji, ćwicząca osoba ma okazję podjąć refleksję nad swoją pracą oraz otrzymać informację zwrotną grupy i trenera, jeśli tylko zechce. Możliwość takiej analizy własnej  pracy przysługuje każdej osobie ćwiczącej w roli coacha.

Dalsza część szkolenia jest przeplataniem się krótkich fragmentów wiedzowych, dotyczących istotnych elementów wdrażania Action Learning z praktyką prowadzenia sesji i uczestniczenia w nich. W trakcie całej Szkoły Action Learning uczestnicy biorą udział w kilkunastu sesjach, z czego każdy prowadzi min. dwie. Dzięki temu, oprócz uczenia się samego procesu, uczestnicy mają okazję otrzymać inspirację w kontekście swoich prawdziwych wyzwań, a przy tym na każdej sesji ćwiczyć i otrzymywać informacje zwrotne także na temat własnych umiejętności przywódczych.

UWAGA: Kolejną edycję Szkoły Action Learning takżę planujemy online, choć nie wykluczamy spotkania stacjonarnego, jeśli sytuacja epidemiologiczna w kraju na to pozwoli. 

Formuła online będzie przebiegała w 3 formach:
a) Uczenie się indywidualne z platformy online, do której uczestnicy  otrzymają dostęp jeszcze przed zajęciami. Treści na platformie online ułożone są tak, że można zacząć uczyć się Action Learning i prowadzenia sesji jeszcze przed zajęciami, łącznie z prowadzeniem prostych spotkań w roli coacha AL
b) Praktyczne sesje Action Learning z informacjami zwrotnymi i omówieniem- będą trwały ok. dwie godziny.
c) Sesje dyskusyjne/pytania i odpowiedzi online po ok 60 min- będzie ich tyle ile dni w szkoleniu, a więc w części Foundations dwie i później w części CALC trzy. Jeśli będzie taka potrzeba, może być o jedną lub dwie więcej.
Będziemy spotykać się na na 2-3 godziny dziennie przez ok 1,5- 3 tygodni (w zależności od rozmiaru grupy). Jeśli po formule online grupa (lub ktoś z grupy) będzie chciał(a) spotkać się osobiście i przećwiczyć prowadzenie sesji to będzie taka możliwość- albo w obrębie naszej grupy, albo w formie dołączenia do innej edycji stacjonarnej (nieodpłatnie i jeśli rozmiar tej grupy pozwoli).

Najbliższe terminy:

Na edycję czerwiec/lipiec 2020 mamy miejsca wyłącznie na moduł CALC. Można także zapisywać się jeszcze na listę rezerwową na moduł Foundations lub na całość Szkoły.

Maksymalny rozmiar grupy: 8 osób.

Spotkanie inauguracyjne: 9 września 2020 w godz. 18:00- 19:00, online.
Dalsze terminy i godziny spotkań zostaną ustalone z grupą w trakcie rekrutacji, aby dopasować je do wszystkich uczestników. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Rekrutacja trwa do: 1 września 2020.

Program Szkoły online został zaaprobowany przez WIAL i jest identyczny z tym, który realizowany był do tej pory. W przypadku chęci uczestnictwa prosimy o wiadomość na adres info@wialpoland.org lub przesłanie formularza zapisu.

Ceny szkoleń i formularz zapisów znajdują się w dalszej części strony.

Nie pasuje Ci termin? Podaj nam swój adres email, a powiadomimy Cię o kolejnych edycjach!

Szczegółowy program:

Dla kogo:

 • trenerzy i coachowie pracujący z grupami i zespołami
 • specjaliści HR i Learning & Development
 • dyrektorzy i menadżerowie chcący skuteczniej pracować z zespołami

Na szkoleniu:

 • poznasz istotę Action Learning
 • nauczysz się specyficznych dla tego nurtu narzędzi do coachingu zespołu
 • weźmiesz udział w sesjach Action Learning
 • doświadczysz całkowicie nowego sposobu komunikacji w zespole, opartego o proces zadawania pytań
 • przejdziesz trening własnych umiejętności komunikacyjnych
 • poznasz kluczowe elementy, konieczne do tego by Action Learning zadziałał w organizacji
 • poznasz etapy prowadzenia programów Action Learning
 • będziesz mieć okazję prowadzić sesję Action Learning z grupą jako coach
 • otrzymasz narzędzia używane podczas pracy z grupą
 • nauczysz się jak zbudować program rozwoju liderów i zarządzania talentami, oparty o Action Learning
 • dowiesz się jak komunikować korzyści z Action Learning
 • otrzymasz materiały szkoleniowe w formie drukowanej i elektronicznej

Dla osób, które ukończyły moduł Foundations, w szczególności:

 • trenerzy i coachowie, chcący używać zaawansowanych narzędzi w pracy z grupami i prowadzić pełne programy Action Learning
 • osoby chcące uzyskać certyfikat coacha Światowego Instytutu Action Learning (WIAL)
 • dyrektorzy i menadżerowie chcący skuteczniej pracować z zespołami, zwłaszcza w kontekście innowacji i rozwiązywania problemów organizacji
 • pracownicy HR i Learning & Development, którzy chcą być coachami wewnętrznymi w firmach
 • osoby chcące prowadzić programy typu leadership development
 • wykładowcy akademiccy, chcący kształcić studentów w zakresie pracy zespołowej, przywództwa i rozwiązywania problemów

Na szkoleniu:

 • będziesz prowadzić sesje Action Learning jako coach oraz otrzymasz informacje zwrotne na temat swojej pracy od grupy i trenera
 • weźmiesz udział w 3-4 sesjach Action Learning dziennie, ćwicząc swoje umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole
 • przejdziesz intensywny trening własnych, wybranych umiejętności przywódczych i otrzymasz na ich temat informacje zwrotne
 • pogłębisz wiedzę na temat dynamiki grupowej podczas spotkań zespołowych
 • nauczysz się cyklu rozwiązywania problemów wykorzystywanego podczas sesji i programów Action Learning
 • nauczysz się reagować w sytuacjach trudnych w pracy coacha
 • dowiesz się o jakie kluczowe role należy zadbać wdrażając Action Learning w organizacji
 • poznasz kluczowe czynniki budujące wysoce skuteczne zespoły i sposoby na ich rozwój
 • poznasz sposoby na sprzedaż i marketing Action Learning
 • pogłębisz relacje z innymi uczestnikami
 • oraz otrzymasz dostęp do kursu online, który jeszcze szerzej omawia wiedzę i narzędzia potrzebne do skutecznego używania Action Learning z grupami, zespołami i organizacjami.

Warsztaty w Szkole Action Learning to także mocne i rozwojowe doświadczenie osobiste. Dzieje się tak dzięki intensywnemu treningowi prowadzenia sesji i udziału w nich oraz dawaniu i otrzymywaniu informacji zwrotnych.

Dzięki podobnym czynnikom szkolenia wewnętrzne powodują też wzrost zaufania u członków zespołu oraz podniesienie jakości współpracy, umiejętności prowadzenia skutecznych spotkań zespołowych i wspólnego rozwiązywania problemów.

2. PLATFORMA ONLINE

To nowość w Szkole Action Learning i element wyjątkowy dla jej polskiej edycji. Stanowi obudowę warsztatów stacjonarnych. Dotyczy tego, co można przyswoić i zacząć ćwiczyć przed ich rozpoczęciem, w ich trakcie, a także po nich.

Jest wzbogaceniem Szkoły i przeznaczamy ją wyłącznie jej uczestnikom (tym, którzy kończą pełne, 5-dniowe szkolenie). Nie wymaga dodatkowych opłat. Została uruchomiona, aby uczestnicy Szkoły mogli zacząć uczyć się Action Learning i, jeśli zechcą, prowadzić swoje pierwsze, treningowe sesje już przed warsztatami stacjonarnymi, a także jeszcze lepiej wdrażać AL w swojej pracy po nich.

Na platformie treści omówione są znacznie szerzej niż na samych warsztatach i są tam także dodatkowe narzędzia. Dotyczy to zarówno wiedzy o Action Learning, pracy z grupą na sali, jak i sprzedaży i wdrażania Action Learning w swoją pracę, tak z perspektywy zewnętrznego konsultanta jak i osoby wewnątrz organizacji.

Korzystanie z platformy jest dobrowolne. Nie ma konieczności przejścia przez jej treść przed warsztatami, ani nie jest to wymogiem do certyfikacji w WIAL.

Każdy przerabia jej treści we własnym tempie, a dostęp jest nieograniczony w czasie. Przesyłamy go w ciągu 24 godzin od wniesienia opłaty, by jak najszybciej można było rozpocząć naukę.

UWAGA: Platforma online nie jest tożsama z edycją online Szkoły Action Learning, o której mowa jest powyżej. Platforma, na której znajdują się treści, materiały i narzędzia, dotyczące nauki w Szkole Action Learning jest integralną częścią Szkoły, także gdy warsztaty odbywają się w formie stacjonarnej. 

Szczegółowy plan kursu na platformie online:

Kurs podzielony jest na tygodnie, a te na części. Każdy z uczestników od razu dostaje dostęp do całości kursu i przerabia go we własnym tempie, oglądając filmy, odsłuchując mp3, korzystając z narzędzi i wypełniając materiały, które sam uzna za użyteczne dla siebie. Oto ramowy plan kursu online:

Tydzień 1: Omawiamy co wydarzy się w trakcie całego kursu, co wchodzi w jego skład, jak najlepiej z niego korzystać, w jaki sposób czerpać korzyści z grupy na Facebooku i jak w praktyce uczyć się Action Learning. Uczymy się także tego, czym dokładnie jest Action Learning, czym nie jest, do czego jest używany w organizacjach i na czym dokładnie polega.

Tydzień 2: Uczymy się jak prowadzić proste, bazowe sesje w duchu Action Learning, jaka jest rola coacha i jak wygląda proste spotkanie w tej formule. Uczestnicy dostają także pierwsze narzędzie do pracy z grupą oraz narzędzia do własnego uczenia się z pierwszych doświadczeń prowadzenia sesji. Tu podpowiadam także jak można zbierać swoje pierwsze grupy i uczestnicy mogą zacząć prowadzić swoje pierwsze, treningowe sesje, nawet jeśli warsztaty stacjonarne są jeszcze przed nimi.

Tydzień 3: Uczymy się o tym jak przygotować grupę i organizację do Action Learning- o co trzeba zadbać, aby AL zadziałał, jak przygotować grupę przed pierwszą sesją i o co zadbać przy planowaniu dłuższych procesów. Poznajemy także różnego typu programy AL (np. dotyczące usprawniania procesów biznesowych, zarządzaniu talentami, czy rozwoju menedżerów). Tu dowiadujemy się także jak rozumiemy przywództwo w Action Learning i w jakimi nurcie rozwijają się liderzy pod okiem coacha AL.

Tydzień 4: Uczymy się średniozaawansowanych narzędzi coachingu grupy i zespołu. Uczestnicy otrzymują kolejne narzędzia i wskazówki oraz szczegółowo poznają kompetencje coacha Action Learning. Dowiaduję się dokładnie jakich zachowań szukamy w pracy takich osób.

Tydzień 5: Poznajemy zaawansowane narzędzia i wskazówki. Uczymy się podstaw rozwiązywania złożonych problemów w grupie i narzędzia, które pomaga grupom i coachom AL w tego rodzaju spotkaniach. Poznajemy model interwencji coacha podczas pracy grupy i omawiamy sytuacje trudne, które mogą przytrafić się coachom AL w ich pracy.

Tydzień 6: Omawiamy wdrażanie i używanie Action Learning w organizacji (czyli kontynuujemy tydzień 3). A dokładnie: w jaki sposób w AL podnosić efektywność zespołów, jak wykorzystywać podejście AL w połączeniu z innymi narzędziami (np. design thinking), jak używać tego podejścia na innego typu spotkaniach (na warsztatach, spotkaniach zespołowych, w facylitacji itp), jak używać AL online itp. Omawiamy także marketing AL, czyli co zrobić, by ludzie w organizacji (np menedżerowie) chcieli go używać. Wyjaśniamy także jak można używać AL z większymi grupami- na większych warsztatach, eventach firmowych czy konferencjach.

3. Certyfikacja w WIAL

WIAL (Światowy Instytut Action Learning) jest jedyną organizacją na świecie certyfikującą coachów Action Learning. Do uzyskania certyfikatu CALC (Certified Action Learning Coach) należy spełnić trzy warunki:

 1. Ukończyć pełną, 5-dniową Szkołę Action Learning,
 2. Przeprowadzić własny projekt Action Learning- po szkoleniu, z własną grupą należy przeprowadzić min. 2 pełne, min. 90-minutowe sesje, które później należy krótko opisać według formatu otrzymanego w trakcie szkolenia
 3. Wziąć udział w forum dla coachów AL WIAL Talk, na którym publikowane są prawdziwe sytuacje z sesji i programów Action Learning. Należy odpowiedzieć na min. 5 sytuacji, opisując co w tych sytuacjach zrobiłby coach Action Learning.

Cennik

W większości krajów świata cena Szkoły Action Learning to ponad 13 000 zł!

W Polsce ciągle jeszcze możemy utrzymać niższe ceny, które przedstawiają się następująco:

 1. Foundations: 2 490 zł netto (+ 23% VAT), cena edycji online: 2 245 zł (+ 23% VAT)
 2. CALC: 3 790 zł netto (+ 23% VAT), cena edycji online: 3 420 zł (+ 23% VAT)
 3. Foundations + CALC: 5 890 zł netto (+ 23% VAT), cena edycji online: 5 360 zł (+ 23% VAT), czyli mniej niż wynagrodzenie za 2 dni pracy coacha Action Learning w organizacji.

Osoby, które przebyły wcześniej tylko moduł Foundations i chcą zapisać się na moduł CALC, prosimy o kontakt bezpośrednio z sekretariatem Szkoły: info@wialpoland.org

Cena zawiera

 • Szkolenie

  akredytowane przez Światowy Instytut Action Learning (WIAL)

 • Platforma online

  która zawiera dodatkowe treści, narzędzia i materiały (dla uczestników modułu CALC)

 • Proces certyfikacji w WIAL

  Certyfikacja nie wymaga dodatkowych opłat.

 • A także:

  materiały w formie drukowanej i elektronicznej, międzynarodowe zaświadczenie WIAL oraz przerwy kawowe i lunch.

Dla coachów ICF

Szkolenie zapewnia także 40 punktów CCE (kontynuowanie edukacji coachingowej) w federacji ICF (Foundations- 16 oraz CALC- 24) .

Jak się zapisać i rozpocząć naukę?

1. Wypełnij formularz

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go i prześlij, a w automatycznej odpowiedzi otrzymasz potrzebne informacje. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi na swoje zgłoszenie, daj znam znać na info@wialpoland.org.

2. Wnieś opłatę

Opłać swój udział w Szkole Action Learning i, jeśli Twój wybór padł na pełną wersję Szkoły (oba moduły), w ciągu 24 godzin otrzymasz dane do platformy online. Pamiętaj, że wybierając udział w obu częściach Szkoły, możesz je ukończyć w różnych edycjach.

3. Rozpocznij naukę

Zacznij naukę przez platformę online. Jeśli zechcesz, już przed warsztatami nauczysz się prowadzić proste sesje Action Learning. Następnie, weźmiesz udział w warsztatach i będziesz mieć możliwość uzyskania tytułu Certified Action Learning Coach!

Siła Action Learning tkwi w klarowności i prostocie tego podejścia. Zatem prosto i zwięźle: jedno z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam. I jedno z najlepszych „narzędzi”, które trafiło w moje ręce – zamierzam czerpać z niego pełnymi garściami.

Szkoła Action Learning to prawdziwie uczące doświadczenie. Bardzo praktyczne i świetnie prowadzone. Zostawiło mnie z chęcią, żeby wykorzystać Action Learning w swojej pracy już od następnego dnia.

Szkoła AL= 5 dni czerpania wiedzy i inspiracji pełnymi garściami. Jestem już po pierwszej sesji prowadzonej poza Szkołą AL i widzę, jak zostałam dobrze przygotowana i wyposażona na swoją dalszą drogę z Action Learning. Dziękuję Tomku 🙂

Prześlij formularz i poczekaj na szczegóły płatności

Trener

Tomasz Janiak

Jedyny w Polsce Master Action Learning Coach i dyrektor WIAL Poland. Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i rozpoczął wdrażanie nurtu WIAL w Polsce. Pomaga osobom pracującym w zespołach i z zespołami w podnoszeniu ich skuteczności i jakości współpracy.

Obecnie pracuje zarówno z początkującymi adeptami coachingu zespołowego jak i doświadczonymi trenerami, coachami i konsultantami na warsztatch i prelekcjach w kraju i zagranicą. Przygotowuje coachów do certyfikacji w WIAL. Doświadczony również w biznesie – zarówno w małych firmach jak i w korporacjach, pracował w sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku nieustannie pracuje w środowisku międzynarodowym. Klasycznej wersji  Action Learning uczył się w Londynie i jest akredytowany przez brytyjski ILM.

W swojej pracy łączy element energii i poczucia humoru z refleksją oraz przestrzenią na uczenie się. Ważne jest dla niego wspieranie zmiany w kulturze pracy zespołów i organizacji, a także w codziennym życiu ludzi z różnych regionów. Regularnie wspiera fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób w trudnych sytuacjach w Polsce i na świecie. Z pasji perkusista, rowerzysta, wspinasz i karateka. Prywatnie mąż i ojciec. Zobacz opinie o pracy Tomka na Linked In.

Opinie

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu certyfikacyjnym AL pierwszej grupy w Polsce. Moje oczekiwania odnośnie szkolenia były bardzo duże i zostały zrealizowane w 150%. Dlaczego w 150%? Dlatego, że otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Zakładałam, że podczas szkolenia poznam nową metodę i zostanę profesjonalnie przygotowana do jej stosowania – to oczekiwanie zostało zrealizowane. Natomiast nie spodziewałam się, że AL może mieć tak „głębokie” zastosowanie i oddziaływać na kilku poziomach jednocześnie – to rzeczywiście tak działa. Indywidualne dodatkowe korzyści z udziału w szkoleniu to mocna refleksja i zwiększenie samoświadomości odnośnie mocnych stron i obszarów wymagających wzmocnienia oraz praktyczny trening kluczowych dla mnie umiejętności w pracy trenera i coacha, np. zadawanie inspirujących pytań, poszerzanie perspektywy, akceptacja różnorodności itp. Natomiast największym pozytywnym zaskoczeniem było to co zadziało się na poziomie zespołu: integracja, wzmocnienie relacji, zmiana perspektywy wzajemnego postrzegania naszych obszarów działań i wreszcie wypracowanie koncepcji przyszłej współpracy, którą aktualnie wdrażamy w praktykę naszego codziennego działania. Bea, Tomku – dziękuję bardzo! To był dla mnie ważny i niezwykle inspirujący tydzień.

Szkoła Action Learning pomogła mi nabrać pewności w podstawowej kompetencji coacha i lidera czyli w zadawaniu pytań. Pięciodniowy warsztat był bardzo praktyczny, zawierał 90% ćwiczeń, prowadzenia sesji, znajdowania sposobów reagowania na sytuacje dziejące się w grupie. Po pięciu dniach intensywnej pracy mogę szczerze powiedzieć, że czułam się pewnie wprowadzając to narzędzie do organizacji. Zauważyłam także u siebie większą swobodę w zadawaniu pytań, większą łatwość podążania za tokiem myślenia zespołu oraz dawaniu i otrzymywaniu informacji zwrotnej.  Eksperyment do którego namówił nas prowadzący, tzn. dawaj tylko pozytywną informację zwrotną, a negatywne zachowania zostaną zastąpione pozytywnymi, przyjął się bezbłędnie. Obecnie często stosuję ten zabieg świadomie.

Technika zadawania pytań uczy bycia skupionym, podążania za tematem oraz korzystania z pomysłów innych bez oceniania. W trakcie szkolenia Action Learning nauczyłam się jeszcze jednej ważnej rzeczy- ludzie powiedzą Ci wszystko, wystarczy zapytać. Dzięki umiejętności pytania o to, czego szukasz możesz znacznie szybciej osiągnąć sukces, ludzie ci ufają bo czują się szanowani, zespół chce za tobą podążać. Zmiana perspektywy z mówienia o sobie na pytanie o zdanie innych powala zrozumieć inne osoby, być zrozumianym, a co najważniejsze wypracować rozwiązania satysfakcjonujące obje strony.

Praca z grupą metodą Action Learnig buduje zaufanie i zrozumienie w grupie, daje przestrzeń na radzenie sobie z tym co nas spotyka w codziennym życiu. Zdecydowanie polecam i będę promować gdzie tylko mogę.

Siła Action Learning tkwi w klarowności i prostocie tego podejścia. Zatem prosto i zwięźle: jedno z najlepszych szkoleń, w jakich uczestniczyłam. I jedno z najlepszych „narzędzi”, które trafiło w moje ręce – zamierzam czerpać z niego pełnymi garściami.
Szkoła Action Learning to prawdziwie uczące doświadczenie. Bardzo praktyczne. W działaniu. Całkowicie zgodne z ideą Action Learning. Świetnie prowadzone. Zostawiło mnie z chęcią, żeby wykorzystać Action Learning w swojej pracy już od następnego dnia.

Budowanie, angażowanie oraz rozwijanie zespołu poprzez rozwiązywanie problemów- to właśnie jest Action Learning. Proste, ale zarazem innowacyjne podejście do budowania efektywnych zespołów.

5 dni pełnych emocji i intensywnej nauki. Metoda, która uczy uważności, precyzji formułowania myśli, aktywnego słuchania i dawania równych szans uczestnikom sesji. Nie ma czasu i chęci na gadulstwo i polewanie wody, powoduje to, że nie marnujemy czasu tylko sprawnie zmierzamy do rozwiązania problemu. Słowo, które moim zdaniem, najlepiej opisuje AL, to EFEKTYWNOŚĆ.

Szkolenie z Action Learning było jednym z bardziej wciągających i dynamicznych na jakich byłam od lat.

Udział w szkoleniu Action Learning był dla mnie inspirującym doświadczeniem, pozwalającym rozszerzyć umiejętności i kompetencje coachingowe oraz doświadczyć mocy zmiany w grupie poprzez wspólne uczenie się.

Nasi klienci w Polsce